Versturen...

Meer informatie nodig?
Wij bellen u graag terug.

Wij wijzen u op onze privacyverklaring
x
+ 31 (0)570 65 62 55
info@the-inside.nl
LinkedInFacebookTwitterPinterest

ONS Team

Hieronder ziet u een deel van ons team:

Michael 1-450x600px.jpg
MICHAEL HERMANS
ceo & international sales
michael@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Henri 1-450x600px.jpg
HENRI BOS
operationeel directeur
henri@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Dirk 1-450x600px.jpg
DIRK BOLDERMAN
project director

dirk@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Hans de J 1-450x600px.jpg
HANS DE JONG
account manager
hans@the-inside.nl
+ 31 [0] 6 15 87 64 36

Olaf 1 - 450x600 px.jpg
OLAF AARDSE
account manager

olaf@the-inside.nl
+ 31 [0] 6 53 37 42 02

Martijn 1-450x600px.jpg
MARTIN BESARIS
international sales manager
martin@the-inside.nl
+ 31 [0] 6 46 76 08 75

Kimberly-450x600px.jpg
KIM BELAND
Sales Manager USA

kim@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Mariska 1-450x600px.jpg
MARISKA VAN DASSELAAR
coördinator binnendienst
mariska@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 11
Michiel 1-450x600px.jpg
MICHIEL VAN DER BEEK
sales assistant

michiel@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 52

Heleen 1 - 450x600 px.jpg
HELEEN VAN ZIJL
Sales Assistant

heleen@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Khymo 1 - 450x600 px.jpg
KHYMO SPIN
Sales Assistant

khymo@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

coming-soon.jpg
INGRID PRONK
Sales Assistant

ingrid@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Maarten 1-450x600px.jpg
MAARTEN DROOGER
teamleider projectmanagement
maarten@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Sylvia 1-450x600px.jpg
SYLVIA HUTTEN
project assistent
sylvia@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Cristien 1-450x600px.jpg
CRISTIEN ZWANEVELD
senior project manager
cristien@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Tim 1-450x600px.jpg
TIM KINGMA
senior project manager
tim@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Jez 1-450x600px.jpg
JEZ VAN AMS
project manager
jez@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Sander 1-450x600px.jpg
SANDER EZENDAM
project manager
sander@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Nicole 1-450x600px.jpg
NICOLE WOETS
project manager

nicole@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Connie 1 - 450x600 px.jpg
CONNIE FLIKKEMA
project manager

connie@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

coming-soon.jpg
DAVE PIT
project manager

dave@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Irma 1 - 450x600 px.jpg
IRMA RUIZENDAAL
project manager
irma@the-inside.nl
t + 31 [0] 570 65 62 55
coming-soon.jpg
ELLEN WAANDERS
project manager

ellen@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

coming-soon.jpg
IDA GRINGHUIS
planner

ida@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Saskia 1-450x600px.jpg
SASKIA VAN LAMOEN
hoofd ontwerpafdeling
saskia@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Hans G 1-450x600px.jpg
HANS GRIMME
concept creator
t + 31 [0] 570 65 62 55
Paolo 1-450x600px.jpg
PAOLO RUSSO
designer

 

Michel 1-450x600px.jpg
MICHEL HAMMERS
designer
Marleen 1 - 450x600 px.jpg
MARLEEN HUISMAN
designer
Pascal 1-450x600px.jpg
PASCAL RIPHAGEN
financial manager

pascal@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 17

Fred 1-450x600px.jpg
FRED VERMEULEN
hr manager & finance
fred@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Diana 1-450x600px.jpg
DIANA BOERSMA
financieel administratief medewerker
diana@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Annet 1 - 450x600 px.jpg
ANNET EVERS
financieel administratief medewerker
annet@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Francois 1-450x600px.jpg
FRANCOIS DE ROP
dtp
francois@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 13
Calvin 1-450x600px.jpg
CALVIN SOUMERU
dtp
dtp@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 13
Christiaan 1-450x600px.jpg
CHRISTIAAN HIDDINK
technical designer
christiaan@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Anneke 1-450x600px.jpg
ANNEKE SNEEUW
technical designer
coming-soon.jpg
EDWARD VAN WOERDEN
workshop manager
Tycho 1 - 450x600 px.jpg
TYCHO SALAWAN BESSIE
assistant workshop manager
Christiaan D. 1 - 450x600 px.jpg
CHRISTIAAN DOPPENBERG
warehouse manager
Frits 1 - 450x600 px.jpg
FRITS WOLTMAN
senior field project leader
Gert V. 1 - 450x600 px.jpg
GERT VELDHUIS
senior field project leader
Wesely 1 - 450x600 px.jpg
WESLEY BUIST
field project leader
Jean 1 - 450x600 px.jpg
JEAN HEINEN
field project leader
Czarek 1 - 450x600 px.jpg
CZAREK MONIUSZKO
field project leader
Rafal 1 - 450x600 px.jpg
RAFAL MAZIUKIEWICZ
field project leader