Versturen...

Meer informatie nodig?
Wij bellen u graag terug.

Wij wijzen u op onze privacyverklaring
x
+ 31 (0)570 65 62 55
info@the-inside.nl
LinkedInFacebookTwitterPinterest

ONS Team

Hieronder ziet u een deel van ons team:

Michael 1-450x600px.jpg
MICHAEL HERMANS
ceo & international sales
michael@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Henri 1-450x600px.jpg
HENRI BOS
operationeel directeur
henri@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Dirk 1-450x600px.jpg
DIRK BOLDERMAN
general manager

dirk@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Hans de J 1-450x600px.jpg
HANS DE JONG
account manager
hans@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 16

Martijn 1-450x600px.jpg
MARTIN BESARIS
international sales manager
martin@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

coming-soon.jpg
KIM BELAND
Sales Manager USA

kim@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Mariska 1-450x600px.jpg
MARISKA VAN DASSELAAR
coördinator binnendienst
mariska@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 11
Michiel 1-450x600px.jpg
MICHIEL VAN DER BEEK
Sales Assistant

michiel@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 52

coming-soon.jpg
VACATURE
sales assistant

klik hier voor onze vacatures

Maarten 1-450x600px.jpg
MAARTEN DROOGER
teamleider projectmanagement
maarten@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 15

Sylvia 1-450x600px.jpg
SYLVIA HUTTEN
project assistent
sylvia@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Cristien 1-450x600px.jpg
CRISTIEN ZWANEVELD
senior project manager
cristien@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 10

Tim 1-450x600px.jpg
TIM KINGMA
senior project manager
tim@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Jez 1-450x600px.jpg
JEZ VAN AMS
project manager
jez@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Roeland 1-450x600px.jpg
ROELAND GULDENAAR
project manager
roeland@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Bernd 1-450x600px.jpg
BERND SPIJKERMAN
project manager
bernd@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Sander 1-450x600px.jpg
SANDER EZENDAM
project manager
sander@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Nicole 1-450x600px.jpg
NICOLE WOETS
project manager

nicole@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

coming-soon.jpg
VACATURE
project manager

klik hier voor onze vacatures

Derk 1-450x600px.jpg
DERK KUPER
planner
derk@the-inside.nl
t + 31 [0] 570 65 62 55
Saskia 1-450x600px.jpg
SASKIA VAN LAMOEN
hoofd ontwerpafdeling
saskia@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55

Hans G 1-450x600px.jpg
HANS GRIMME
concept creator
t + 31 [0] 570 65 62 55
Paolo 1-450x600px.jpg
PAOLO RUSSO
designer

 

Michel 1-450x600px.jpg
MICHEL HAMMERS
designer
coming-soon.jpg
MARLEEN HUISMAN
designer
Pascal 1-450x600px.jpg
PASCAL RIPHAGEN
financial manager

pascal@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 17

Fred 1-450x600px.jpg
FRED VERMEULEN
hr manager & finance
fred@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 18
Diana 1-450x600px.jpg
DIANA BOERSMA
financieel administratief medewerker
diana@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Esther 1-450x600px.jpg
ESTHER POTMAN
financieel administratief medewerker
esther@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 65 62 55
Francois 1-450x600px.jpg
FRANCOIS DE ROP
dtp
francois@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 13
Calvin 1-450x600px.jpg
CALVIN SOUMERU
dtp
dtp@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 13
Christiaan 1-450x600px.jpg
CHRISTIAAN HIDDINK
technical designer
christiaan@the-inside.nl
+ 31 [0] 570 74 57 12
Anneke 1-450x600px.jpg
ANNEKE SNEEUW
technical designer
Charlotte 1-450x600px.jpg
CHARLOTTE ZIEDSES DES PLANTES
technical designer
Patrick 1-450x600px.jpg
PATRICK VAN DER WAERDT
workshop manager